Wakacje nad jeziorem

Wakacje nad jeziorem

Wiele osób co roku jeżdzących na wakacje, zadaje sobie pytanie gdzie wybrać się w tym roku ? Najczęściej decydujemy się na wyjazd nad morze, w góry i często zapominamy o pięknych jeziorach, których w naszym kraju nie brakuje. Gdzie więc wybrać się w tym roku ?

Dlaczego jezioro ?

Osoby, chcące wybrać się nad wodę, najczęściej wybierają morze. Często całkowicie zapominają o jeziorach, które pod wieloma względami są lepsze od swoich większych odpowiedników. Często temperatura wody jest zdecydowanie wyższa a także nie ma fal, co szczególnie przypadnie do gustu osobą lubiącym pływać. Ciepła woda to także świetna wiadomość dla dzieci, które bawiąc się w morzu szybko marzną, ze względu na jego niską temperaturę.

Nocleg nad jeziorem ?

Wiele osób kojarzy jeziora z miejscem gdzie spi się w namiotach, kampingach i brakuje odpowiedniej zabudowy. Po części jest to prawda, gdyż tych zbiorników jest tak wiele, że nie możliwe jest aby przy każdym był pensjonat. Jest jednak wiele takich, które oferują naprawdę wysokie standardy. Znajdziemy zarówno pensjonaty, apartamenty jak i domki jezioro rożnowskie. Dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto także pamiętać, że nad jeziorem zdecydowanie lepiej się wypoczywa, w końcu są tam o wiele mniejsze tłumy niż na plażach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *