Zalety masażu tantrycznego

Zalety masażu tantrycznego

Masaż tantryczny może służyć różnym celom, między innymi w celach relaksacyjnych, w celu uzdrowienia lub w celu poprawy sfery seksualności. Skorzystanie z tego masażu pierwszy raz może być krępujące, jednak gdy już pokonamy pierwsze blokady, to możemy doświadczyć prawdziwego relaksu. Jakie jeszcze zalety ma taki masaż?

Czym jest masaż tantryczny?

Na początku należy zaznaczyć, że masaż tantryczny nie jest masażem erotycznym, pomimo tego że zarówno masażysta i osoba masowana są nago. Masaż tantryczny pochodzi z Indii i ma na celu odblokowanie przepływu energii w organizmie i zrelaksowanie nas. Jakie zalety ma taki masaż tantryczny i w jaki sposób może on przebiegać?

Przebieg i zalety masażu

Masaż ten jest masażem całego ciała, łącznie z masażem stref intymnych. Powinien być on przeprowadzony w specjalnej atmosferze, pośród kadzideł i świec. Masażysta używa specjalnych olejków podczas masażu każdej części naszego ciała. Podczas masażu czujemy głęboki relaks, a także możemy doświadczyć redukcji stresu i pozytywne zmiany w naszym organizmie. Warto przekonać się do takiego masażu, bo będzie to niesamowite przeżycie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *